Biblioteka UG na 3. Pikniku Naukowym Fahrenheita

Piknik Fahrenheita

Spotkajmy się 26 maja (niedziela) br. na Górze Gradowej w Gdańsku na 3. Pikniku Naukowym Fahrenheita! Tego dnia w godzinach od 11.00 do 16.00 będą odbywały się warsztaty, pokazy naukowe, gry, testy, a nawet badania profilaktyczne. To będzie niezapomniany dzień. Zapraszamy do miasteczka naukowego dorosłych i dzieci, tu znajdziecie szczegółowy program. Nas, Biblioteki UG, również nie zabraknie. Przygotowaliśmy dla naszych gości m.in. warsztaty typograficzne, z których każdy uczestnik wyjdzie z własną, ozdobioną przez siebie, ekologiczną torbą. Wstęp na Piknik jest bezpłatny!

Data publikacji: środa, 22. Maj 2024 - 14:21; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Maj 2024 - 08:26; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein