Pokaz filmowy dla Ukrainy: Niedosyt (2019) - 8.03.2022

Drodzy Widzowie! 

Centrum Filmowe UG też pragnie dołączyć do pomocy Ukrainie! Rozmawia z dystrybutorami i stara się pozyskać filmy ukraińskie – abyśmy już niedługo mogli razem zagłębić się w tą wspaniałą, poruszającą kinematografię. Na razie jednak chce pomóc tak, jak może najszybciej! Dlatego zapraszamy Państwa na pokaz specjalny filmu „Niedosyt”. Na ten pokaz nie sprzedajemy biletów i nie wyznaczamy ich ceny – każdy wpłaca tyle, ile chce, a biletem jest potwierdzenie przelewu/wpłaty (może być zdjęcie, wydruk lub po prostu potwierdzenie ustne na wejściu). 
Cały dochód z wpłat trafia od razu na konto zbiórki celowej „Uniwersytet Gdański na pomoc Ukrainie”, zweryfikowanej przez serwis siepomaga.pl i organizowanej przez Uniwersytet Gdański.  

Wpłaty najlepiej dokonać PRZED SEANSEM! Nie prowadzimy zbiórki gotówki na miejscu. Przed samym pokazem, w Centrum Filmowym UG, wpłaty będzie można dokonać tylko poprzez zeskanowanie kodu QR z naszego plakatu i dokonanie płatności internetowej za pomocą smartfona. 

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/ug-dla-ukrainy

Liczymy na Państwa duże zainteresowanie! Na naszej widowni znajdują się 234 miejsca – bardzo możliwe, że nie wszystkim uda się wejść na pokaz. Jeśli nie zmieścimy się wszyscy, zagramy dla Państwa dodatkowy seans 9.03! Zachęcamy również do wpłat nawet, jeśli nie pojawią się Państwo w naszym kinie – chodzi o to, żeby pomóc naszym siostrom i braciom z Ukrainy tak, jak możemy. 

Pomagajmy oglądając filmy! Podawajcie dalej! 

Szukajcie naszych plakatów z kodem QR w mieście i na kampusie UG! 

Dziękujemy dystrybutorowi Velvet Spoon za włączenie się do akcji i udostępnienie filmu <3 

-- Kiedy? 08.03.2022r. (wtorek)
⏰ Start: Godzina 18:00
-- Cena biletu: dowolna wpłata po zeskanowaniu kodu QR i dokonanie płatności internetowej za pomocą smartfona. 
-- Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.

-- Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie)

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 1. Marzec 2022 - 09:05; osoba wprowadzająca: Marzena Grzegowska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Marzec 2022 - 17:06; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock