Spotkanie autorskie z Nordine Sekkar

Młody i utalentowany pisarz Nordine Sekkar otworzył cykl spotkań autorskich pt. BUG S.A obywajacych sie w Bibliotece Głównej UG. 28 lutego o godzinie 15.00 opowiedział o swojej pierwszej książce "Kroniki Konektora. Geneza", o tym, jak powstawała, z jakimi trudnościami się zmagał i jak sobie z nimi poradził. 

Tu mogą Państwo przeczytać więcej o naszym studencie 1. roku dziennikarstwa:

Nordine Sekkar to 18-sto letni chłopak z Gdyni zafascynowany szeroko pojętą fikcją. Wyrażanie pomysłów tkwiących w jego głowie tak prozą, jak i wierszem sprawia, że czuje się jak najlepsza wersja siebie. Tworzy własne fikcyjne uniwersum od dwunastego roku życia i poszerza jego granice z każdym kolejnym pomysłem. Za inspiracje uważa kreskówki, anime, filmy i stołowe gry RPG. Swą pierwszą powieścią, “Kronikami Conectora”, przekonał już do siebie wielu czytelników oraz fanów jego świata. Liczy zatem że jego debiut w świecie literackim przyniesie mu nie tylko sukces, ale również szczęście oraz satysfakcję. Głęboko wierzy, że gdy stanie się profesjonalistą, zyska możliwości do rozwoju kolejnych nowych projektów. Ma również nadzieję, że jego marzenie się spełni, a kreowany przez niego świat trafi do rąk fanów fikcji takich jak on.

A tu mogą Państwo zapoznac się z fragmentem książki: 

Kroniki Conectora: Geneza opowiadają o podróży Conectora poprzez odmęty przeszłości swojego świata. Rozpoczyna swoją przygodę na Wielkim Wybuchu, a kończy w starożytnych Chinach. Opisuje najważniejsze wydarzenia historyczne o jakich świat nie słyszał oraz ukazuje postacie biorące w nich udział. Są demony, bogowie, magia, a nawet starożytny superbohater, a to wszystko z perspektywy czasoprzestrzennego podróżnika-narratora.
 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 27. luty 2023 - 09:41; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: środa, 22. Marzec 2023 - 11:50; osoba wprowadzająca: Witold Warsiński