"Patrycjuszka. Choćby na koniec świata" - promocja książki

Plakat reklamujący spotkania autorskie w Bibliotece UG

W ramach cyklu BUG S.A. - spotkania autorskie w Bibliotece - gościliśmy pisarkę Karolinę Żuk-Wieczorkiewicz, autorkę książki ,,Patrycjuszka. Choćby na koniec świata”. To pierwsza część trylogii, o której barwnie, interesująco, a momentami z humorem opowiadała Autorka. Opowieściom towarzyszyła muzyka wykonywana przez Karolinę oraz jej rysunki i ilustracje, które można także podziwiać w książce.

O Autorce
Karolina Żuk-Wieczorkiewicz - Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz grafiki projektowej na gdańskiej ASP. Na co dzień pracuje w Biurze Dziekana Wydziału Nauk Społecznych, a po godzinach oddaje się swoim pasjom literackim, ilustratorskim i graficznym. W czasie wolnym od pracy i zajęć twórczych lubi wraz z rodziną wydeptywać leśne i górskie ścieżki. W dzieciństwie marzyła o rysowaniu komiksów. Dzięki konkursowi literackiemu w rodzinnym Olsztynie odkryła radość z pisania. Wierna konwencji fantasy, tworzy historie we własnym uniwersum, Avaroth.

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem UG i czujesz, że chcesz się podzielić swoją twórczością, zgłoś się do Sekcji Promocji:
tel. 58 523 32 14, e-mail promocja_bug@ug.edu.pl

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 17. Kwiecień 2023 - 16:02; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Maj 2023 - 08:51; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein