BUG S.A. - Sławomir Płatek "Po prostu brak" - spotkanie autorskie

Za nami kolejne spotkanie z cyklu BUG S.A. czyli spotkania autorskie w Bibliotece UG. Tym razem gościliśmy poetę -  Sławomira Płatka, który promował swój ostatni tomik poezji "Po prostu brak": pięknie, minimalistycznie zaprojektowany w czerni i bieli.
Sławomir Płatek to doktorant Uniwersytetu Gdańskiego, gdański poeta, animator kultury, publicysta filmowy i literacki. Autor siedmiu książek poetyckich. Nagradzany
w licznych konkursach poetyckich, obecnie juror i organizator. Dyrektor festiwalu Fala Poprzeczna w Gdańsku. Prezes Stowarzyszenia Salon Literacki, prowadzi działalność wydawniczą i warsztatową. Odznaczony Medalem Prezydenta Pawła Adamowicza za wieloletni wkład w życie kulturalne Gdańska.

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem UG i czujesz, że chcesz się podzielić swoją twórczością, zgłoś się do Sekcji Promocji:

tel. 58 523 32 14
e-mail promocja_bug@ug.edu.pl

zdj. Marietta Tiszbein/ Sekcja Promocji BUG 

BUG S.A. - spotkanie autorskie ze Sławomirem Płatkiem

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 15. Maj 2023 - 12:42; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: niedziela, 4. Czerwiec 2023 - 18:48; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock