"Gazeta Uniwersytecka" - numer czerwcowy

Logo BUG: biała kapsuła z okalającym napisem: Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego na pomarańczowym tle

Czerwcowy numer "Gazety Uniwersyteckiej jest już dostępny w wersji online. Niebawem ukaże się również na stojakach zlokalizowanych w budynkach uczelni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim. Szczególnie polecamy relację z Tygodnia Bibliotek na Uniwersytecie Gdańskim oraz ralację z wizyty Hervé Le Telliera, zwycięzcy Prix Goncourt w Bibliotece UG, jak też wywiad z Anną Stasiewicz-Jakubik i dr. Tomaszem Snarskim – kuratorami wystawy „700-lecie Wilna. Wróblewski, Wilno, Miłosz”, którą można obejrzeć w Bibliotece Prawnej.

Znajdziecie w nim Państwo także relację z Sopockiej LIMONiady – wydarzenia mającego na celu upamiętnienie śp. prof. Jerzego Limona; artykuł poświęcony Księgarni Uniwersyteckiej i kawiarni „Książką i Kawą”, jak też artykuł analizujący wyniki tegorocznego rankingu Impact, w którym nasza uczelnia zajęła najwyższą pozycję spośród wszystkich sklasyfikowanych w nim polskich uczelni wyższych oraz wiele ciekawych wydarzeń, relacji, wywiadów. Zapraszamy do lektury.

Data publikacji: środa, 28. Czerwiec 2023 - 13:10; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Czerwiec 2023 - 11:08; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein