Noc Bibliotek - podziękowania

Noc Bibliotek - plakat

Dziękujemy Wam za niezapomnianą Noc Bibliotek! Przeżyliśmy razem niesamowitą noc pełną literatury i kreatywności. Oto krótka relacja z tego magicznego wydarzenia:

Gra terenowa "Biblioteczny Labirynt" : Podjęliście wyzwanie i odwiedziliście zakamarki naszej biblioteki, rozwiązując zagadki i zbierając elementy układanki. Gratulacje dla wszystkich, którzy zdobyli nagrody! Autorkami gry są: Monika Budzińska, Patrycja Laskowska i Marietta Tiszbein.

Nocny Escape Room: Bohaterowie, jesteście niesamowici! Przemierzyliście czas i przestrzeń, aby odnaleźć zaginioną księgę. Wasza wytrwałość jest godna podziwu! Dziękujemy Naszemu Koledze, Autorowi Escape Roomu Zbyszkowi Ruszczykowi.

Gry RPG i Gry planszowe: Sesje RPG w klimatach książkowych kryminałów były niezapomniane. Dziękujemy Michałowi "Eosdoom" i Łukaszowi "Tymon" Tymińskiemu za niesamowitą przygodę! Marcie Tymińskiej serdeczne podziękowania za inspiracje i relacje w postaci nagrań video.

Pokaz Zbiorów Specjalnych: To było wyjątkowe przeżycie zobaczyć te cenne materiały, których zwykle nie można było oglądać. Jesteśmy dumni, że mogliśmy Wam je zaprezentować! Szczególne podziękowania ślemy dr Katarzynie Wawrzynkowskiej, która o zbiorach opowiadała z wyjątkową pasją i zaangażowaniem.

Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że wzięliście udział w tej wyjątkowej Nocy Bibliotek. Wierzymy, że literatura łączy ludzi i ta noc to udowodniła. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach kulturalnych!

Oprócz tego, serdecznie dziękujemy Wszystkim Bibliotekarzom i Bibliotekarkom za pomoc i zaangażowanie w tą niesamowitą noc! Bez Was nic by się nie odbyło.

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 15:33; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 15:45; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein