Baza Education Source Ultimate (EBSCO) - dostęp do 16 grudnia

EBSCO - grafika reklamująca bazę Education Source Ultimate

Zachęcamy do skorzystania z bazy Education Source Ultimate (EBSCO), która stanowi obszerne źródło informacji na temat zagadnień związanych z edukacją. Zawiera ona pełne teksty z blisko 2,5 tys. czasopism oraz ponad 500 monografii i książek, a także raporty, roczniki statystyczne, testy edukacyjne i materiały konferencyjne. Baza ta to kompendium wiedzy o edukacji na każdym szczeblu, od wczesnego dzieciństwa do szkolnictwa wyższego, a także edukacji wielojęzycznej, edukacji zdrowotnej i metod testowania używanych w procesie dydaktycznym. Dostęp testowy potrwa do 16 grudnia 2023 r.

Data publikacji: środa, 18. Październik 2023 - 15:15; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Październik 2023 - 10:02; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein