32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podziękowania

Szanowni Państwo! Pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! A zwycięzcy serdecznie gratulujemy. Osoba, która wygrała aukcję, będzie miała niebywałą okazję obejrzeć warsztat pracy konserwatora książki. Zobaczy m.in., jak pracuje maszyna do uzupełniania ubytków masą papierową, jak działają urządzenia do czyszczenia papieru i jakie materiały stosuje się w konserwacji. Ponadto dowie się, na czym polega praca konserwatora i jakie są poszczególne etapy pracy. Pracownie jest na co dzień niedostępna, dlatego jest to nie lada gratka. 

Czas trwania pokazu: 1-1,5 godz.

Termin: do uzgodnienia.

Zwycięzca będzie mógł zaprosić 2 dodatkowe osoby towarzyszące.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na 15 oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i 49 dorosłych. 

Tu znajdą Państwo artykuł przedstawiający wszystkie aukcje Uniwersytetu Gdańskiego. 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 16. Styczeń 2024 - 14:15; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 1. luty 2024 - 09:46; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein