BUGlentynki w Bibliotece UG - relacja

Plakat reklamujący Walentynki w Bibliotece UG

Drodzy Czytelnicy, wczoraj mieliśmy niezwykłą przyjemność zorganizować drugą edycję BUGlentynek w Bibliotece Głównej. Mimo przerwy międzysemestralnej atmosfera była naprawdę magiczna! Temat przewodni naszego wydarzenia - "Zakochaj się w historii" - przykuł uwagę wielu z Was. Rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 i nieustannie fascynowaliśmy się historią w różnorodnych formach. 

Było wiele emocjonujących chwil: od dziesięciu pytań z historii, przez możliwość zdobycia dziesięciu niezwykłych książek historycznych, po zabawę przy kole fortuny, gdzie każdy mógł wylosować nasze gadżety biblioteczne.

Nie mogliśmy się też doczekać Waszych wpisów na specjalnym plakacie, na którym mogliście podzielić się z nami, za co kochacie naszą bibliotekę. Wasze słowa były dla nas niezwykle ważne. Odwiedzacie nas przede wszystkim ze względu na atmosferę sprzyjającą nauce i relaksowi. To dla nas niezmiernie istotne, żebyśmy nadal pielęgnowali tę wyjątkową aurę. 

Dziękujemy Wam za Waszą obecność i zaangażowanie. Wasza miłość do historii sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy.

Już teraz czekamy na kolejne spotkanie z Wami w Bibliotece Głównej!

Do zobaczenia!

BUGlentynki w Bibliotece Głównej - II edycja

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 12. luty 2024 - 15:46; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 15. luty 2024 - 15:03; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein