Szkolenia dotyczące bazy Reaxys

Szkolenia z bazy Reaxys - plakat reklamowy

Szanowni Państwo zapraszamy do udziału w szkoleniach online dotyczących bazy Reaxys:

Szkolenie w języku polskim odbędzie się 13 maja (poniedziałek)
o godz. 14:00
Link do rejestracji

Szkolenie w języku angielskim odbędzie się 14 maja (wtorek)
o godz. 10:00
Link do rejestracji

Zainteresowanych zapraszamy do rejestrowania się, aby mogli odtworzyć nagranie, jeśli nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach w zaproponowanych przez nas terminach.

Zapraszamy także na sesję „open office” 15 maja o godz. 11:00, gdzie będzie można zadawać pytania związane z konkretnymi zagadnieniami badawczymi: Reaxys Monthly - training and "open office"(opens in new tab/window)

Oprócz tego już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wydarzenie online : Global Reaxys User Day 2024 -  AI and the future of chemistryWydarzenie odbedzie się 12 czerwca 2024

Więcej szczegółów na temat wydarzenia i możliwość rejestracji znajduje się pod linkiem.

Data publikacji: czwartek, 9. Maj 2024 - 16:26; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock Ostatnia zmiana: piątek, 10. Maj 2024 - 09:16; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock