Zaproszenie na spotkanie literackie – 9 czerwca

Zaproszenie na spotkanie literackie – 9 czerwca

Biblioteka Główna zaprasza na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie miłośników literatury. Odbędzie się ono 9 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali 4.43a na IV piętrze.

Tematem dyskusji będzie klasyka światowej literatury – "Wielki Gatsby" Francisa Scotta Fitzgeralda. To jedna z najważniejszych powieści XX wieku, ukazująca zagubienie młodych Amerykanów w czasach prosperity po I wojnie światowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno stałych uczestników, jak i nowe osoby. To doskonała okazja do inspirującej rozmowy o literaturze, obyczajach lat 20. i ponadczasowym uroku tej niezwykłej książki.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 28. Maj 2025 - 15:48; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Czerwiec 2025 - 09:04; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein