Płatności przelewem

Płatności przelewem

Opłaty z tytułu nieterminowego zwrotu egzemplarzy wypożyczonych w BUG oraz prolongaty ważności konta bibliotecznego można regulować przelewem.

Opłata za prolongatę konta

Zanim zrobisz przelew za przedłużenie ważności konta (10,00 zł)*, skontaktuj się z wypożyczalnią mailowo: wypozyczalnia@ug.edu.pl, żeby uzyskać informację czy przedłużenie konta jest możliwe. Prześlij niezwłocznie potwierdzenie przelewu na adres: wypozyczalnia@ug.edu.pl. Otrzymany przez BUG dowód wpłaty jest podstawą do prolongowania konta bibliotecznego.

Opłata za nieterminowy zwrot książek

Kwotę do zapłaty znajdziesz w zakładce Konto, po zalogowaniu się do swojego konta w katalogu BUG. Zanim zrobisz przelew za nieterminowy zwrot książek skontaktuj się z wypożyczalnią: wypozyczalnia@ug.edu.pl aby potwierdzić wysokość opłaty. Po dokonaniu przelewu prześlij niezwłocznie potwierdzenie na adres: wypozyczalnia@ug.edu.pl. Otrzymany przez BUG dowód wpłaty jest podstawą do usunięcia opłaty z konta bibliotecznego.

Dane do przelewu:

Bank PeKaO IV O/Gdańsk
59 1240 1271 1111 0010 4368 2415

W tytule przelewu wpisz:
"Numer karty bibliotecznej + nazwisko + imię – prolongata konta" lub
"Numer karty bibliotecznej + nazwisko + imię – nieterminowy zwrot książek".

Przypominamy, że opłaty można dokonać także osobiście wyłącznie przy użyciu karty płatniczej.

* Cennik usług bibliotecznych i opłat pobieranych w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego. 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 5. Styczeń 2022 - 13:25; osoba wprowadzająca: Witold Warsiński Ostatnia zmiana: poniedziałek, 2. Październik 2023 - 11:00; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein