I i III miejsce dla Biblioteki UG w projekcie "Zielony UG"

Zielony UG: BUG I miejsce

Z nieukrywaną radością dzielimy się naszym podwójnym sukcesem! Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego zwyciężyła w konkursie "Zielony UG". Projekt nr 7 "Ogród Społeczny Zielona Przystań w BUG" zajął I miejsce z liczbą głosów 657 oraz projekt nr 5 "Wymiana oświetlenia na ledowe w Bibliotece Prawnej UG" zdobył III miejsce z liczbą głosów 473. Nagrody i podziękowania wręczyła dr hab. Sylwia Morozowska, prof. UG, prorektor ds. Współpracy i Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy, to nasz wspólny sukces.

Gratulujemy pozostałym Zwycięzcom. Bardzo się cieszymy, że wspólnie możemy zazielenić Uniwersytet Gdański.

Akademicki Budżet Obywatelski pod nazwą „Zielony UG” jest realizowany w ramach projektu SEA-EU 2.0, a finansowany ze środków Erasmus+.

fot. Mateusz Byczkowski/ Centrum Komunikacji i Promocji UG

Data publikacji: poniedziałek, 3. Czerwiec 2024 - 12:56; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Czerwiec 2024 - 14:11; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein