1. Jak zapisać się do Biblioteki UG

Studenci I roku

Zapisy do biblioteki odbywają sie automatycznie po odbyciu szkolenia bibliotecznego online i zaliczeniu testu. Aktywacja konta następuje w ciągu 24 godzin. Konto jest ważne przez rok. Przedłużenie konta (prolongata) możliwe jest w dowolnej wypożyczalni Biblioteki UG - koszt 5 zł.

Słuchacze studiów doktoranckich i podyplomowych

Konta biblioteczne dla słuchaczy studiów doktoranckich i podyplomowych UG są zakładane na prośbę studenta. W tym celu należy zgłosić się do dowolnej wypożyczalni z aktualną legitymacją elektroniczną oraz dowodem osobistym. W przypadku braku legitymacji opłata za kartę biblioteczną BUG wynosi 20 zł.

Doktoranci spoza UG, z poręczeniem od promotora UG

Doktoranci do zapisu przedstawiają dowód osobisty lub paszport, zaświadczenie/poręczenie od promotora (pracownika UG) oraz wypełniają deklarację. Doktoranci otrzymują kartę biblioteczną BUG. Opłata za kartę wynosi 20 zł.

Elektroniczna legitymacja studencka (ELS) jest jednocześnie kartą biblioteczną. Będzie ona potrzebna do korzystania z konta i odbioru książek.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 22. Czerwiec 2021 - 16:04; osoba wprowadzająca: Witold Warsiński Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Grudzień 2021 - 09:33; osoba wprowadzająca: Witold Warsiński