Święta z Treflikami. Seans i edukacja filmowa dla najmłodszych

Plakat filmowy

Czy wiecie, że do Centrum Filmowego UG zapraszamy również najmłodszych widzów? Odwiedźcie nas już 18 grudnia o 12.00 i przeżyjcie niezapomnianą przygodę z sympatyczną rodziną Treflików. To nasza pierwsza odsłona cyklu poświęconego tylko dzieciom! Seans jest przyjazny dla najmłodszych widzów (od 3 roku życia) oraz ich rodziców: światła w sali kinowej zostaną jedynie przygaszone.
Seans dostosowany jest do potrzeb osób niesłyszących. Seans polecany dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Plan wydarzenia:

12.00 – 12:10 – Interaktywna prelekcja wprowadzająca do filmu
12:10 – 12:40 – Seans filmowy. Obejrzymy trzy, specjalnie wyselekcjonowane, odcinki „Rodziny Treflików” oraz dwa odcinki animacji „Bobaski i Miś”.
12:40 – 12:55 – Spotkanie z edukatorem filmowym i rozmowa o seansie. Każdy młody widz będzie mógł podzielić się swoimi wrażeniami!
13:00 – 13:30 – Warsztaty artystyczne dla dzieci.

W trakcie warsztatów dla dzieci chętni rodzice będą mogli wypełnić ankiety dotyczące pokazu. Za każdą wypełnioną przez rodzica ankietę wręczamy treflikowy upominek dla młodego widza!

Kiedy? 18.12.2021 (sobota)
Start: Godzina 12.00
Cena biletu dla młodego widza: 15 zł – wstęp dla rodzica gratis. Bilety można zakupić za pomocą karty i gotówki na miejscu.
Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne. Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie)

Data publikacji: poniedziałek, 13. Grudzień 2021 - 07:48; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Grudzień 2021 - 18:58; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock