Kino Młodego Widza - Czworo dzieci i Coś

Plakat filmowy przedstawiający czworo dzieci na plaży oraz włochatego uśmiechniętego stworka.

Centrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy zaprasza na kolejny pokaz z cyklu Kino Młodego Widza.

-- W tym tygodniu, 22.01 (sobota) zapraszamy kinomanów w wieku 7-13 lat.
-- Wydarzenie otwarte: nie obowiązują zapisy.
-- Rozpoczynamy o godz. 12.00. Seans połączony jest z edukacją filmową. Rozpoczynamy prelekcją wprowadzającą; natomiast po seansie młodzi widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusji i podzielić się wrażeniami.
Czworo dzieci i Coś (2020) to wciągająca opowieść o przyjaźni i odkrywaniu siebie.
Róża, Psujka, Robert i Magdalenka różnią się charakterami, co często prowadzi do niezgody... i niecodziennych wydarzeń. Kiedy bohaterowie trafiają na tajemnicze "Coś" podczas jednej z wakacyjnych wycieczek, ich życie zmienia się w pasmo trzymających w napięciu przygód.
-- Kiedy? 22.01.2022 (sobota)
⏰ Start: Godzina 12.00
-- Cena biletu dla młodego widza: 15 zł – wstęp dla rodzica gratis. Bilety można zakupić za pomocą karty i gotówki na miejscu.
-- Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.
-- Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie)

Data publikacji: wtorek, 18. Styczeń 2022 - 11:35; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Styczeń 2022 - 11:38; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein