Baza Taylor & Francis – dostęp dla pracowników i studentów FarU

Taylor & Francis Online

Taylor & Francis to kolejna baza zakupiona w ramach współpracy uczelni FarU. Ta wielodziedzinowa baza czasopism zawiera 3 kolekcje:

• Social Science & Humanities (SSH) - czasopisma z dziedziny nauk społecznych i humanistycznych. Teksty artykułów dotyczą takich obszarów jak edukacja, ekonomia, geografia, językoznawstwo, literaturoznawstwo, nauki o mediach, politologia, prawo, psychologia, socjologia, sport i turystyka.

• Science & Technology Library (ST) - czasopisma z nauk ścisłych, m.in. z takich obszarów jak chemia, fizyka, informatyka oraz matematyka i statystyka.

• Medical & Pharmaceutical Science Library (Medical Library) - czasopisma z dziedziny medycyny i nauk pokrewnych, m.in. endokrynologii, farmaceutyki, ginekologii i położnictwa, medycyny ogólnej, neurologii, okulistyki, onkologii, ortopedii, stomatologii czy zdrowia publicznego.

Z bazy można korzystać w sieciach uczelnianych oraz zdalnie przez system HAN.

Data publikacji: wtorek, 18. Styczeń 2022 - 15:56; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock Ostatnia zmiana: wtorek, 1. Marzec 2022 - 13:32; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock