APA PsycTherapy - dostęp testowy do 30 kwietnia 2022 r.

Mężczyzna w słuchawkach i napis APA PsycTherapy

Zachęcamy do testowania bazy APA PsycTherapy. To unikalna kolekcja materiałów wideo z zakresu psychologii, wspierająca edukację kliniczną oraz edukację w zakresie poradnictwa psychologicznego. Wyprodukowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (APA), kolekcja PsycTherapy oferuje dostęp do ponad 500 nagrań sesji terapeutycznych z wykorzystaniem najnowszych technik psychoterapii. Zapewnia lekarzom, doradcom, studentom i stażystom możliwość obserwacji rzeczywistych filmów z psychoterapii. Kolekcja obejmuje sprawdzone metody pokazujące typowe przeszkody napotykane podczas sesji terapeutycznych. Filmom wideo towarzyszą odpowiednie transkrypty.

PsycTherapy uwzględnia praktykę ponad 140 znanych terapeutów i oferuje ponad 240 tematów psychoterapeutycznych, takich jak lęk przed uzależnieniem, fobie, problemy związane z relacjami i depresja. Tematy te są poruszane z wykorzystaniem różnych metod terapeutycznych, w tym zintegrowanej behawioralnej opieki zdrowotnej, terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania.

Dostęp do bazy z komputerów w sieci UG oraz zdalnie przez system HAN.

APA PsycTherapy

Data publikacji: wtorek, 15. Marzec 2022 - 12:37; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock Ostatnia zmiana: piątek, 8. Kwiecień 2022 - 15:39; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock