fbpx Humanities Source Ultimate - nowa baza testowa do 5 sierpnia | Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego

Humanities Source Ultimate - nowa baza testowa do 5 sierpnia

Zapraszamy do testowania Humanities Source Ultimate (EBSCO). Baza ta indeksuje ponad 3.700 czasopism i zawiera pełny tekst blisko 2 tys. czasopism, spośród których ponad 1.600 to stale wydawane czasopisma. Humanities Source Ultimate zawiera pełne teksty i dane bibliograficzne takich publikacji jak: artykuły, wywiady, bibliografie, teksty literackie (poezja, proza i dramat), recenzje książek, przedstawień baletowych, programów tanecznych, filmów, przedstawień operowych, musicali, spektakli teatralnych, programów radiowych i telewizyjnych i wiele więcej. Kolekcja zawiera również unikalny tezaurus haseł przedmiotowych.

Dostęp do bazy możliwy jest w sieci uczelnianej UG oraz zdalnie przez system HAN.
Treść wprowadzona przez: Marietta Tiszbein
wtorek, 7 czerwca 2022 roku, 7:18