Baza ProQuest One Academic - dostęp testowy do 30 kwietnia 2022 r.

ProQuest One Academic napis na czerwonym tle

Biblioteka UG zaprasza do testowania bazy ProQuest One Academic. Baza zapewnia dostęp do czterech podstawowych grup zasobów multidyscyplinarnych (ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online i ProQuest Dissertations & Theses Global). Wszystkie te typy zasobów oferują opcję krzyżowego wyszukiwania w ramach przyjaznej użytkownikowi, elastycznej, dostosowanej do urządzeń mobilnych platformy ProQuest.

Dostęp z komputerów w sieci UG oraz zdalnie przez system HAN.

Szkolenie na temat wykorzystania bazy odbędzie się 29 marca o godz. 12.00. Szkolenia w języku polskim poprowadzi Agnieszka Studencka, Account Manager, ProQuest.  Link do rejestracji

Data publikacji: środa, 2. Marzec 2022 - 09:01; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Marzec 2022 - 17:18; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock