Dni Otwarte w Bibliotece UG

Dni Otwarte w BUG

W minione Dni Otwarte na Uniwersytecie Gdańskim mieliśmy okazję zaprezentować Bibliotekę Uniwersytetu Gdańskiego od innej, mniej oficjalnej strony. W tym roku przygotowaliśmy dwie opcje zwiedzania. Pierwsza z nich została przygotowana dla wycieczek zorganizowanych i była połączona z odwiedzinami w pracowni digitalizacji oraz z pokazem Zbiorów Specjalnych. Druga opcja była skierowana do osób indywidualnych oraz chętnych do zabawy literackiej. Zaproponowaliśmy zwiedzanie biblioteki z mapą, na której zaznaczone były punkty z zagadkami. Stanowiły one wyzwanie dla naszych uczestników, ale nikt nie skarżył się, że było trudno je rozwiązać. 

Nasze stoisko na Wydziale Nauk Społecznych stanowiło punkt informacyjny dla potencjalnych kandydatów na studia. Biblioteka wpisuje się w społeczność akademicką, a jej usytuowanie w centrum kampusu, zostało w tych dnia mocno zaakcentowane. Dziękujemy za tłumne odwiedziny i wspólną zabawę.

Jeśli nie mogliście uczestniczyć w Dniach Otwartych, zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej. 

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 21. Marzec 2024 - 10:28; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: czwartek, 21. Marzec 2024 - 10:40; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein