Otwieramy taras w BUG

Otwarcie tarasu

Drodzy Studenci i Czytelnicy, od dzisiaj główne wejście do naszej Biblioteki będzie otwarte także od strony tarasu! Teraz można dotrzeć do nas szybciej i wygodniej, korzystając z obu wejść. Na naszym tarasie znajdziecie zaaranżowaną przestrzeń z ławkami, leżakami i stolikami, która pozwoli na odpoczynek i spotkania w gronie znajomych, a także zapewni dodatkową przestrzeń do nauki. Taras będzie dostępny do jesieni, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej przestrzeni bibliotecznej!

Data publikacji: środa, 8. Maj 2024 - 09:34; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 12:04; osoba wprowadzająca: Jolanta Wittstock