Akademicki Budżet Obywatelski - głosowanie startuje już w poniedziałek 20 października!

Akademicki Budżet Obywatelski - głosowanie startuje już w poniedziałek 20 października!

Głosowanie na projekty Akademickiego Budżetu Obywatelskiego rozpocznie się już 20 października o godz. 8:00 i potrwa do 27 października br. do godz. 23:59.

Ale nie warto czekać do ostatniej chwili, bo można przegapić swój wymarzony projekt. 

Jak zagłosować?

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej po zalogowaniu się do Portalu Pracownika lub Portalu Studenta. Z menu wybieramy zakładkę Akademicki Budżet Obywatelski i klikamy na przycisk Głosuj. Z listy dostępnych projektów maksymalnie możemy wybrać trzy! 

My, jako Biblioteka UG, gorąco zachęcamy wszystkich studentów do zagłosowania na Projekt nr 2 pt. Kawa w Bekonie. Projekt ten ma na celu stworzenie ogólnodostępnej przestrzeni podzielonej na samoobsługowe pomieszczenie kuchenne oraz jadalnię dla studentów w Bibliotece Ekonomicznej UG w Sopocie. Studenci będą mieli do dyspozycji kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, naczynia, stoliki z krzesłami oraz bardzo wygodne fotele. 

Studenci! Głosujcie na Projekt nr 2 Kawa w Bekonie!
 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 16. Październik 2025 - 15:11; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein Ostatnia zmiana: piątek, 17. Październik 2025 - 23:30; osoba wprowadzająca: Marietta Tiszbein